Житомирська єпархія. Школа кадрового резерву при міському голові

13.02.2014

31 січня, в приміщенні Молодіжного центру міста Новограда-Волинський, відбулася чергова зустріч учасників школи кадрового резерву. Не зважаючи на сильні морози, майже всі місця в конференц-залі, були зайняті молоддю. Молодіжний клуб активного покоління «NIKA» представляла волонтер клубу Лопатюк Тетяна

Темою для обговорення було питання про правові, організаційні, матеріальні та соціальні умови реалізації громадянами України права на службу в органах місцевого самоврядування.

Лектор, начальник відділу кадрів міської ради, Марчук Ніна Василівна ознайомила присутніх з умовами прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, особливостями складання податкових декларацій, необхідних державним службовцям, умовами нарахування пенсій, відпусток та рівнем заробітної плати працівників міської ради.

Неабияку цікавість викликало питання, про обдаровування подарунками державних службовців. Виявляється, законодавство дозволяє дарувати  службовцям подарунки тільки на державні свята, на кшталт Нового Року і вартість їх не повинна перевищувати 50% від прожиткового мінімуму. Забороняється також керівне підпорядкування близьким родичам, з метою попередження корупції в органах влади.

 Учасники школи кадрового резерву дізналися також про наявність вакантних місць в міській раді та умови конкурсу на їх заміщення. Обов’язкова вимога до кандидатів - це знання Конституції України.  

Тема, винесена на січневу зустріч, особливо зацікавила слухачів, адже більшість з них - студенти, які вже сьогодні думають про робочі місця.

Наступне заняття у школі кадрового резерву міського голови відбудеться в лютому 2014р і розглядатиметься питання повноважень виконавчих органів міської ради у сфері фізичної культури і спорту, лектор – Гамма Володимир Михайлович.

Тетяна Лопатюк

Комментарии

Нет комментариев

Добавить Ваш комментарий:

* - необходимое для заполнения поле

*

*

Объявления отдела

Новый конкурс кинофестиваля «Покров»

Сдан в типографию последний в уходящем году выпуск «Отрока» № 6

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме Святителя Григория Богослова

ВНИМАНИЕ! ЗАДЕРЖАНА МОШЕННИЦА!!!

Предварительные результаты 3-го этапа Конкурса "Молодежь и Церковь" по состоянию на 28 мая 2013 года!

При Петро-Павловском кафедральном соборе Симферополя организован православный молодёжный центр

Просим оказать помощь финансово, молитвенно в благотворительном мероприятии по сбору средств для создания молитвенной комнаты и кабинета духовно-нравственного воспитания в Областном Интернате №2 г.Мариуполя

Осторожно! Мошенничество с банковскими карточками!

ОСТОРОЖНО - МОШЕННИК!

Расписание работы центра психологической помощи Синодального отдела по делам молодежи УПЦ

Журнал «Отрок» - издание Синодального отдела по делам молодежи Украинской Православной Церкви

Все объявления