Уманська єпархія. В Умані дошкільнята-благодійники обдаровували діток з притулку

15.02.2014

Волонтери зі Служби милосердя Свято-Успенського храму м. Умані подякували маленьким учасникам грудневої акції «Подаруй іграшку»

«Ой! Так це ж мій ведмедик!» - радісно вигукував маленький хлопчик, впізнавши на фото ще донедавна свою улюблену іграшку. Ще б пак! Не він один тулився біля плакатів і уважно роздивлявся усі знімки, адже на них дітки бачили результати своєї доброї справи.

Ще в грудні місяці вихованці дитячих ясел-садочка №3 міста Умані долучилися до акції Служби милосердя: на День Святого Миколая подарували одноліткам з дитячого притулку свої іграшки. Були навіть такі малята, які не пошкодували своїх улюблених зайчиків і ведмедиків! А це, погодьтесь, вчинок для маленької дитини.

Волонтери про це не забули і повернулися до малят з фотозвітом про акцію. Крім яскравих фото та щирих слів подяки, діти отримали веселі кульки та червоні наліпки-сердечка у подарунок. А протоієрей Вадим Паєвський з радістю благословив маленьких благодійників на подальші добрі справи. У відповідь всі почули дзвінке дитяче «Дя-кує-мо!»

Щось мені підказує, що не одна мама і тато дорогою додому слухатимуть розповіді своїх дітей про волонтерів, іграшки, а вдома разом шукатимуть почесне місце для маленького червоного серця.

Можливо, зараз діти ще не зовсім усвідомлюють всю важливість цієї доброї справи, але ми щиро сподіваємося, що такі акції заохочуватимуть дітей робити добро, рости чуйними, небайдужими людьми. І хто знає, можливо, через декілька років (може трохи більше) хтось з цих дітей організовуватиме подібні акції, малюватиме плакати і дружно надуватиме кульки? Дай Бог.

Щиро дякуємо керівництву та працівникам ДНЗ №3 за допомогу у проведенні акції та сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому.

Молодіжний відділ єпархії

Комментарии

Нет комментариев

Добавить Ваш комментарий:

* - необходимое для заполнения поле

*

*

Объявления отдела

Новый конкурс кинофестиваля «Покров»

Сдан в типографию последний в уходящем году выпуск «Отрока» № 6

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме Святителя Григория Богослова

ВНИМАНИЕ! ЗАДЕРЖАНА МОШЕННИЦА!!!

Предварительные результаты 3-го этапа Конкурса "Молодежь и Церковь" по состоянию на 28 мая 2013 года!

При Петро-Павловском кафедральном соборе Симферополя организован православный молодёжный центр

Просим оказать помощь финансово, молитвенно в благотворительном мероприятии по сбору средств для создания молитвенной комнаты и кабинета духовно-нравственного воспитания в Областном Интернате №2 г.Мариуполя

Осторожно! Мошенничество с банковскими карточками!

ОСТОРОЖНО - МОШЕННИК!

Расписание работы центра психологической помощи Синодального отдела по делам молодежи УПЦ

Журнал «Отрок» - издание Синодального отдела по делам молодежи Украинской Православной Церкви

Все объявления